Part-time Tester at Showmax

Apply now

Beroun, Czech Republic

Do našeho backend teamu v Berouně hledáme brigádníky (20h/týdně), kteří nám budou pomáhat s testováním naší Showmax aplikace, kterou vyvíjíme pro desktop, iOS, či Android platformy.

Co děláme

Vývoj jakéhokoliv produktu nejde bez pořádného testování. Ačkoli máme spoustu automatizovaných testů, počítač nenahradí zvídavého testera, který je schopen odhalit spoustu nečekaných problémů. Naše aplikace potřebuje testery, kteří dobře pochopí její fungování, a budou schopni odhalit neočekávané chyby.

Vaší prací bude především manuální testování částí Showmax aplikace, týkající se uživatelských profilů, autentifikace, platebních procesů, přehrávání videa a dalších částí které jsou vyvíjeny backend teamem.

  • Verifikace produktových změn na platformě, jejich funkčnost a hledání chyb v implementaci

  • Vykonávání definovaných testovacích scénářů

  • Vymýšlení nových testovacích scénářů pro větší produktové změny

  • Trackování chyb v ticketovacím systému  (Phabricator)

  • Spolupráce s backend a frontend teamy při analýze chyb a přípravy testování

  • Pokud budete mít zájem rozšířit si znalosti v oblasti programování a automatických testů, budeme rádi spolupracovat i této oblasti.

 

Koho hledáme

Hledáme fajn kolegy, kteří doplní náš tým. Potřebujeme šikovné lidi, které baví hrát si s novými vlastnostmi produktu, jsou schopni vidět produkt z hlediska zákazníka, domluví se s vývojáři, a mají obecnou znalost IT. Ideální, nikoliv však podmínkou, jsou studenti vysokých škol zaměřených na IT.

 

Co nabízíme:

Nabízíme brigádu v super týmu, s možností získání cenných zkušeností s testováním a procesy v moderní IT společnosti. Můžete nahlédnout pod pokličku a být součástí vývoje komplexní video streaming aplikace obsluhující velké množství uživatelů. Kolegů testerů zaměstnáváme víc, takže není problém si flexibilně naplánovat, kdy budete pracovat. Rádi nové kolegy zaučíme a časem se třeba mohou posunout i na jinou pozici v rámci celého engineeringu.

Not interested?
See other positions (9)